Kosmetické ošetření

CELKOVÝ RELAXAČNÍ KOSMETICKÝ RITUÁL PLETI

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen, ale u mě je kosmetická péče jiná. Je to úžasný relaxační zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše, co Vám i mně překáží, a zabalíte se do příjemného parea.

Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné a dle přání zapnu vyhřívání lehátka. Změříme hloubkovou hydrataci v pleti a povrchové hodnoty mazu pomocí analyzéru. Probereme spolu Váš zdravotní stav, domácí péči, jak se Vaše pleť cítí a další potřebné věci.

Pokračujeme odlíčením a povrchovým čištěním pleti. Dle potřeby udělám peeling, změkčím pleť a hloubkově ji ručně vyčistím. Nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky v celém obličeji.

Nádherná dlouhá obličejová masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje je perlička na dortu, při které se krásně uvolníte a zpevníme a vyhladíme pleť. Dále do pleti zapracuji aktivní látky a výživná séra. Nanesu masku na obličej, krk i dekolt a nad obličej dám PDT TUNEL ( novinka březen 2024) . Podle toho jakou nastavím na tunelu barvu, tak se prohloubí účinky na pleťi. Na závěr nanesu oční krém, pleťový krém a SPF ochranu pleti.

V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž/zábal rukou a nohou, relaxační masáž hlavy (vlasové části) a uší.

Doporučím správnou domácí péči a domluvíme další termín ošetření, aby vaše pleť měla tu nejlepší péči.

Tento balíček si budete užívat 90-135 minut a stojí 1.660,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace a čištění pleti nenabízím. Chci dopřát svým zákaznicím smysluplné a dokonalé ošetření, a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Vytvořit rezervaci