Ceník

Celkové kosmetické ošetření pleti

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen ošetření, ale u mě je kosmetické ošetření jiné. Je to úžasný zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše, co Vám i mně překáží, a zabalíte se do příjemného parea. Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné, a dle přání zapnu vyhřívání lehátka.

Následuje měření hydratace a mazu v pleti pomocí anylyzéru a dále spolu probereme Váš zdravotní stav, domácí péči, pocitový stav pleti a další potřebné věci. Ošetření začínám odlíčením a povrchovým čištěním pleti. Dle potřeby udělám peeling, změkčím pleť a hloubkově ji vyčistím. Nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky. Pomocí přístroje Oxygenu a 95% kyslíku zapracuji pod tlakem vybraná séra, provedu masáž obličeje, krku a dekoltu a nanesu masku. V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž ruky nebo příjemný zábal na ruce a relaxační masáž hlavy (vlasové části), uší a tlaková masáž nohou. Na závěr nanesu oční a pleťový krém.

Pracuji s německou přírodní kosmetikou ANNEMARIE BORLIND. Annemarie Borlind je kosmetika plná přírodních surovin, které se získávají z certifikovaného organického zemědělství nebo z volné přírody. Připravím Vám i plán domácí péče přímo na míru Vaší pleti.

Tento balíček si budete užívat 120 minut a stojí 1.100,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace a čištění pleti nenabízím. Chci dopřát svým zákazníkům smysluplné a dokonalé ošetření, a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Těším se na Vaši návštěvu Pavlína Kotlíková