Ceník

CENÍK

NOVINKA – LIFTINGOVÁ PÉČE O PLEŤ

Jedinečná péče Bioceuticals je exkluzivním výsledkem dlouholetého výzkumu Bruno Vassari v boji proti stárnutí. Luxusní péče založená na vysoké technologii produktů.

Hlavní učinná látka- DMAE – efekt botoxu – zlepšuje svalový tonus (liftingový efekt) a při dlouhodobé aktivitě má silný zpevňující účinek.

Má také antioxidační vlastnosti, které chrání buněčnou membránu před volnými radikály.

Pleť se stává hladší a pevnější. Viditelně vyhlazuje vrásky a redukuje viditelné příznaky povolené pleti. Okamžitě zpevnění, rozjasnění a omladí pleť.

Při péči provádím veškeré úkony jako při klasickém celkovém rituálu pleti: barvení řas a obočí, depilace obočí a chloupků na obličeji (je-li potřeba), čištění pleti (je-li potřeba), zábal na ruce, masáž hlavy a uší, tlaková masáž dolních končetin.

Při liftingovém péči používám speciální LAB řadu od firmy Bruno Vassari, kde aktivní látky pronikají až do spodních vrstev pokožky.

Dále provádím speciální liftingovou masáž obličeje, při které jemně uvolním mimické svaly, zvýším metabolismus v pleti a tonus kůže.

Toto ošetření si budete užívat 90-135 minut za 1.775,-

Celkový kosmetický rituál pleti

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen, ale u mě je kosmetická péče jiná. Je to úžasný relaxační zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše, co Vám i mně překáží, a zabalíte se do příjemného parea. Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné, a dle přání zapnu vyhřívání lehátka.

Následuje měření hydratace a mazu v pleti pomocí analyzéru a dále spolu probereme Váš zdravotní stav, domácí péči, jak se Vaše pleť cítí a další potřebné věci. Rituál začínám odlíčením a povrchovým čištěním pleti. Dle potřeby udělám peeling, změkčím pleť a hloubkově ji ručně vyčistím. Nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky. V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž ruky nebo příjemný zábal na ruce a relaxační masáž hlavy (vlasové části), uší a tlaková masáž nohou. Do pleti zapracuji aktivní látky a výživná séra. Nádherná dlouhá obličejová masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje je perlička na dortu, při které se krásně uvolníte. Nanesu masku na obličej, krk i dekolt. Ta vaši pleť krásně zpevní a dodá ji další potřebnou výživu. Na závěr nanesu oční a pleťový krém.

Tento balíček si budete užívat 90-120 minut a stojí 1.475,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace a čištění pleti nenabízím. Chci dopřát svým zákaznicím smysluplné a dokonalé ošetření, a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Masáže

Masáž zad a šíje

Při masáži zad a šíje dochází k uvolnění a prokrvení svalové tkáně. Po konzultaci s klientem se zaměřím na problematické partie. Při masáži používám měkké techniky, horké lávové kameny, metodu Trigger points ( změny lokálního svalového napětí, nadměrně dráždivá místa ve svalech – uzlíky, které způsobují bolest a omezení pohybu ),…..

Při masážích zajíždím i na krční páteř a do vlasové části hlavy. Dochází tak k celkovému uvolnění napětí a ke zklidnění myšlenek.

Microneedling NANO perem VEGA

Vega je revoluční microneedling systém z nové řady LAB TECH, který představuje jedinečnou a bezpečnou techniku v kombinaci s nejinovativnějšími recepturami, napravuje kožní problémy.

Díky svým nano mikrojehličkám podporuje pero VEGA pronikání aktivních složek a zároveň stimuluje samoopravné mechanismy pokožky a dosahuje viditelných výsledků již od prvního sezení

Nanopero Vega a kosmetická řada LAB TECH zapracovává speciální séra na hydrataci pleti, vypnutí kontur, vyhlazení vrásek, zpevnění očního okolí, pigmentace, jizvy po akné a dokonce i refresh rtů – rty jsou plné, barva a kontura rtů jsou výrazné, ale nejsou to žádné „kačeří pysky“ !

cena za 1ošetření:

Ke každému ošetření nanoperem dostanete speciální krém na domácí péči ❤️

kyselina hyaluronová 2%peptidy/multivitamín
celý obličej2.590,-2.790,-
rty2.090,-
obličej a dekolt3.790,-3.990,-
obličej a rty3.490,-3.690,-
obličej, dekolt a rty4.290,-4.490,-

MASÁŽE

BOHUŽEL Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY NOVÉ KLIENTY NA MASÁŽE NEPŘIJÍMÁM.

Masáž zad a šíje 40 minut 620,- Kč

Breussova masáž 45 minut 720,- Kč

Dornova metoda 60 minut 825,- Kč

Masáž lávovými kameny záda a šíje 60 minut 990,- Kč

Lymfatická masáž ½ těla 105 minut 1.440,- Kč

Kinesiotaping 1 cm / 3,- Kč

NOVINKA KOKOSOVÝ TĚLOVÝ RITUÁL

Návraty z dovolené…vystresovaná kůže ze slunce, moře, bazénu. Proto jsme vytvořili perfektní řešení, SENZORIÁLNÍ KOKOSOVÝ RITUÁL, nová exkluzivní masáž s kokosovými ořechy.

Toto nádherné ošetření, pro hydrataci a výživu pokožky, vám umožní ponořit se do stavu hluboké relaxace, díky čemuž efekt dovolené trvá

Masáž Peeling Zábal

Celotělová procedura vyvinutá pro uvolnění smyslů a hloubkovou péči o pokožku:

1. Speciální masážní technika za použití pravých kokosových ořechů a kokosového změkčujícího balzámu

2. Revitalizační peeling zajišťující aktivní šetrné čištění a podporu buněčné obnovy

3. Relaxační zábal, který má výživné vlastnosti kokosové dužiny. Poskytuje okamžitou úlevu a pomáhá obnovit hedvábnost pokožky.

4. Závěrečná aplikace rychle se vstřebávajícího hydratačního mléka s kokosovým olejem

Cílem senzoriálního rituálu je zlepšení kvality pokožky a dosažení fyzické i duševní pohody.

Neváhejte se ponořit do stavu hluboké relaxace – skutečný zážitek.

60 min. rituál 1.290,-

90 min. rituál 1.990,-

Ceník je platný od 1.6.2023

Ceny jsou uvedny v Kč. Možnost platit hotově, platební kartou nebo QR kódem v místě salonu.

TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU

Ceník platný od 1.6.2023