Ceník

Celkové kosmetické ošetření pleti

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen ošetření, ale u mě je kosmetické ošetření jiné. Je to úžasný zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše, co Vám i mně překáží, a zabalíte se do příjemného parea. Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné, a dle přání zapnu vyhřívání lehátka.

Následuje měření hydratace a mazu v pleti pomocí anylyzéru a dále spolu probereme Váš zdravotní stav, domácí péči, pocitový stav pleti a další potřebné věci. Ošetření začínám uvítacím houpacím rituálem, které vás zklidní a uvolní.

Pleť zbavím nečistot při odlíčení a povrchovém čištění. Enzymový peeling z pleti odstraní odumřelé části pokožky, připraví pleť na hloubkové čištění a příjem aktivních látek ze sér, boostrů a masek. Pokud má zákaznice zájem nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky. Do pleti zapracuji výživná séra a boostry. Vždy dělám masáž obličeje, která uvolní lymfatický systém, stimuluje cirkulaci krve, zvyšuje elasticitu cévních stěn, posilňuje svaly a působí proti tvobě vrásek. Při masáži obličeje uvolňuji i trpézové svaly na šíji. Po masáži nanesu na obličej, krk a dekolt pleťovou masku. V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž ruky a relaxační masáž hlavy ( vlasové části ) a uší. Na závěr ošetření nanesu oční krém a pleťový krém.

Ošetření „šiju“ přímo na míru pro vaší pleť. Vycházím z naměřených hodnot pomocí analyzéru pleti a z našeho pohovoru.
Díky tomu dostane Vaše pleť přesně to co potřebuje. Nastavíme kvalitní a úplnou domácí péči, aby vše bylo kompletní, ucelené a aby vaše pleť měla potřebnou výživu mezi kosmetickými ošetřeními.

Tento balíček si budete užívat 90 – 120 minut a stojí 1.375,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace a čištění pleti nenabízím. Chci dopřát svým zákazníkům úplné, smysluplné a dokonalé ošetření, a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Těším se na Vaši návštěvu Pavlína Kotlíková

Masáž zad a šíje

Při masáži zad a šíje dochází k uvolnění a prokrvení svalové tkáně. Po konzultaci s klientem se zaměřím na problematické partie. Při masáži používám měkké techniky, horké lávové kameny, metodu Trigger points ( změny lokálního svalového napětí, nadměrně dráždivá místa ve svalech – uzlíky, které způsobují bolest a omezení pohybu ),…..

Pokud si chcete jen odpočinout a uvolnit ze sebe stres doporučuji relaxační masáž.

Při masážích zajíždím i na krční páteř a do vlasové části hlavy. Dochází tak k celkovému uvolnění napětí a ke zklidnění myšlenek.

Celková doba masáže zad a šíje je 40 minut a cena je 585,- Kč

BOHUŽEL Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NA MASÁŽ ZAD A ŠÍJE NEPŘÍJÍMÁM NOVÉ KLIENTY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ PAVLÍNA KOTLÍKOVÁ

Ceník platný od 1.1.2022