Ceník

Celkové kosmetické ošetření pleti

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen ošetření, ale u mě je kosmetické ošetření jiné. Je to úžasný zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše co Vám i mě překáží a zabalíte se do příjemného parea. Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné a dle přání zapnu vyhřívání.

Následuje měření hydratace a mazu v pleti pomocí anylyzéru a dále spolu probereme Váš zdravotní stav, domácí péči, pocitový stav pleti a další potřebné věci. Ošetření začínám odlíčením a povrchovým čištěním pleti. Dle potřeby udělám peeling, změkčím pleť a hloubkově vyčistím. Nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky. Pomocí přístroje Oxygenu a 95% kyslíku zapracuji pod tlakem vybraná séra, provedu masáž obličeje, krku a dekoltu a nanesu masku. V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž ruky nebo zábal na ruce a relaxační masáž hlavy ( vlasové části ), uší a tlaková masáž nohou. Na závěr přijde oční a pleťový krém.

Pracuji s kosmetickou značkou Oxynergy u které si připravuji séra, masky a krémy podle potřeb Vaší pleti. Připravím Vám i domácí péči přímo na míru.

Tento balíček trvá 120 minut a stojí 1.100,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace, čištění pleti nenabízím. Chci dopřát zákazníkům smysluplné a dokonalé ošetření a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Těším se na Vaši návštěvu Pavlína Kotlíková