Ceník

Celkové kosmetické ošetření pleti

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen ošetření, ale u mě je kosmetické ošetření jiné. Je to úžasný zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše, co Vám i mně překáží, a zabalíte se do příjemného parea. Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné, a dle přání zapnu vyhřívání lehátka.

Následuje měření hydratace a mazu v pleti pomocí anylyzéru a dále spolu probereme Váš zdravotní stav, domácí péči, pocitový stav pleti a další potřebné věci. Ošetření začínám odlíčením a povrchovým čištěním pleti. Dle potřeby udělám peeling, změkčím pleť a hloubkově ji vyčistím. Nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky. Pomocí přístroje Oxygenu a 95% kyslíku zapracuji pod tlakem vybraná séra, provedu masáž obličeje, krku a dekoltu a nanesu masku. V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž ruky nebo příjemný zábal na ruce a relaxační masáž hlavy (vlasové části), uší a tlaková masáž nohou. Na závěr nanesu oční a pleťový krém.

Pracuji s německou přírodní kosmetikou ANNEMARIE BORLIND. Annemarie Borlind je kosmetika plná přírodních surovin, které se získávají z certifikovaného organického zemědělství nebo z volné přírody. Připravím Vám i plán domácí péče přímo na míru Vaší pleti.

Tento balíček si budete užívat 120 minut a stojí 1.250,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace a čištění pleti nenabízím. Chci dopřát svým zákazníkům smysluplné a dokonalé ošetření, a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Těším se na Vaši návštěvu Pavlína Kotlíková

Masáž zad a šíje

Při masáži zad a šíje dochází k uvolnění a prokrvení svalové tkáně. Po konzultaci s klientem se zaměřím na problematické partie. Při masáži používám měkké techniky, horké lávové kameny, metodu Trigger points ( změny lokálního svalového napětí, nadměrně dráždivá místa ve svalech – uzlíky, které způsobují bolest a omezení pohybu ),…..

Pokud si chcete jen odpočinout a uvolnit ze sebe stres doporučuji relaxační masáž.

Při masážích zajíždím i na krční páteř a do vlasové části hlavy. Dochází tak k celkovému uvolnění napětí a ke zklidnění myšlenek.

Celková doba masáže zad a šíje je 40 minut a cena je 530,- Kč

BOHUŽEL Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NA MASÁŽ ZAD A ŠÍJE NEPŘÍJÍMÁM NOVÉ KLIENTY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ PAVLÍNA KOTLÍKOVÁ