Ceník

CENÍK

Celkové kosmetické ošetření pleti

Mohla bych Vám tady napsat stručný souhrn cen ošetření, ale u mě je kosmetické ošetření jiné. Je to úžasný relaxační zážitek, který začíná tím, že si odložíte vše, co Vám i mně překáží, a zabalíte se do příjemného parea. Potom si lehnete na lehátko, které napolohuji tak, aby Vám to bylo příjemné, a dle přání zapnu vyhřívání lehátka.

Následuje měření hydratace a mazu v pleti pomocí analyzéru a dále spolu probereme Váš zdravotní stav, domácí péči, pocitový stav pleti a další potřebné věci. Ošetření začínám odlíčením a povrchovým čištěním pleti. Dle potřeby udělám peeling, změkčím pleť a hloubkově ji ručně vyčistím. Nabarvím řasy a obočí, vytrhám přebytečné chloupky. V mezičase působení přípravků Vás čeká masáž ruky nebo příjemný zábal na ruce a relaxační masáž hlavy (vlasové části), uší a tlaková masáž nohou. Do pleti zapracuji aktivní látky a výživná séra. 25 minutová masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje je perlička na dortu ,při které si nádherně odpočinete. Aplikuji masku na obličej, krk i dekolt. Ta vaši pleť krásně zpevní a dodá ji další potřebnou výživu. Na závěr nanesu oční a pleťový krém.

Tento balíček si budete užívat 90-120 minut a stojí 1.475,- Kč

Jiné služby typu samostatné barvení, depilace a čištění pleti nenabízím. Chci dopřát svým zákaznicím smysluplné a dokonalé ošetření, a z toho důvodu jsem od těchto služeb ustoupila.

Těším se na Vaši návštěvu Pavlína Kotlíková

Ceník je platný od 1.11.2022

Masáže

Masáž zad a šíje

Při masáži zad a šíje dochází k uvolnění a prokrvení svalové tkáně. Po konzultaci s klientem se zaměřím na problematické partie. Při masáži používám měkké techniky, horké lávové kameny, metodu Trigger points ( změny lokálního svalového napětí, nadměrně dráždivá místa ve svalech – uzlíky, které způsobují bolest a omezení pohybu ),…..

Při masážích zajíždím i na krční páteř a do vlasové části hlavy. Dochází tak k celkovému uvolnění napětí a ke zklidnění myšlenek.

BOHUŽEL Z DŮVODU PLNÉ KAPACITY NOVÉ KLIENTY NA MASÁŽE NEPŘIJÍMÁM.

Masáž zad a šíje 40 minut 620,- Kč

Breussova masáž 45 minut 720,- Kč

Dornova metoda 60 minut 825,- Kč

Masáž lávovými kameny záda a šíje 60 minut 990,- Kč

Lymfatická masáž ½ těla 105 minut 1.440,- Kč

Kinesiotaping 1 cm / 3,- Kč

Ceník je platný od 1.11.2022