Access energetický facelift

MASÁŽ ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Je to síla dotyku a práce s energií – manuální energetický proces.

Jedná se o velmi jemný dotyk a pohyb na pokožce nebo nad pokožkou převážně obličeje a hlavy.

Postupem času se v našem životě doteky a pohlazení pomalu vytrácí. Jen si uvědomte kolikrát se vědomě dotýkáme v dospělosti.

Děti hladíme, tulíme si je….. ale jakmile vyletí z hnízda a někdy i dříve, udržujeme si určitý odstup a to bohužel skoro od všech. A přitom je dotyk důležitý pro naše tělo a jeho dobrou funkci.

A proč je pro nás DOTYK důležitý? Odpověď se mi líbila v tomto článku co jsem objevila na webu. Přeji krásné čtení:

„Hormon kortizol se ve zvýšeném množství vylučuje zejména při akutním stresu (setkání se s divokým psem, rozzuřeným šéfem, velmi špatná dopravní situace, naštvané a kující pikle kolegyně,…..) Kortizol nás chce ochránit, a tak nás ponouká, ať vyhledáme bezpečí. Abychom však zůstali ve střehu, je třeba velkého množství energie, kterou tělo musí někde ušetřit.

Jedna z nejsnazších cest, kterou mozek pro získání energie zná, je zastavit některé fyziologické pochody.

Při chronickém stresu nám tedy např. přestávají růst nehty nebo fungovat imunitní systém, protože to mozek vyhodnotí jako nejméně potřebné pro danou chvíli. Brání také vyplavování oxytocinu, který je živnou půdou pro city jako láska, důvěra, přátelství či štědrost.

To dá rozum, že ve stresu potřebujeme chránit sami sebe – stáváme se tak méně štědrými k okolí a ztrácíme obvyklou empatii.

Zvýšená hladina kortizolu také blokuje uvolňování dopaminu a serotoninu. Dopamin se vyplavuje do těla, když splníme úkol nebo třeba najdeme ztracené klíče. Serotonin zase posiluje vztahy – má co do činění mimo jiné s pocitem hrdosti a sebevědomím.

Pomocí masáží a doteků se pomáhá hladina kortizolu snižovat,  oxytocin, serotonin, dopamin a další látky si tak najdou cestu k těm správným nervovým zakončením a tělu se daří lépe.

Není proto divu, že u dospělých byl při pravidelných terapeutických masážích pozorován pozitivní vliv na redukci chronické bolesti, úzkosti a deprese, na imunitu a autoimunitní onemocnění (např. astma a únavový syndrom), poruchy spánku, rehabilitaci mrtvice apod.“

Zdroj: https://psychologie.cz/dotek-jako-lek/

Takže teď si dáme všichni za úkol minimálně 3x denně se někoho vědomě dotknout, obejmout nebo pohladit.

Pokud máte málo doteků a kontaktu přijďte na masáž plnou doteku Access energy Facelift a dostanete 60 minut plné vědomého doteku, rozproudíme energii ve vašem těle, zvedneme hladiny hormonů serotoninu, oxytocinu a dopaminu, abychom snížily hladinu hormonu kortizol.

Jako vedlejší účinek masáže dostanete uvolnění pleti, zklidnění duše, vypnutí pleti a pozvednutí kontur obličeje, prostě faceliftin.

Access energy facelift můžete využít jako?

samostatné ošetření 60 min. 1480,-

nebo v rámci cenově zvýhodněného balíčku:

s celkovým relaxačním ošetřením pleti 150 min. 2.280,- (povrchové čistění pleti, peeling pleti, barvení řas a obočí, depilace obočí a horního rtu, obličeje – je li potřeba, čištění pleti, zapracování sér, ACCESS ENERGY FACELIFT MASÁŽ – 60 minut, maska, oční krém, obličejový krém, SPF krém-dle potřeby).