Změna kosmetické značky

6.2.2021

S radostí Vám představuji mojí novou kosmetickou značku Annemarie Borlind.

Účinná přírodní kosmetika vznikla v Německu, v oblasti Schwarzwald, v Černém lese roku 1959. Annemarie Borlind je kosmetika plná přírodních surovin, které se získávají z certifikovaného organického zemědělství nebo z volné přírody.

Uprostřed Černého lesa, mezi růžemi, měsíčkem, mnohokvětem, damašskou růží, květy levandule a mnoha jinými rostlinami, se nachází studna Waltera Lindnera: z hloubky více než 160 metrů vyvěrá čistá, velmi jemná pramenitá voda. Na rozdíl od vody z vodovodu je tato voda bez škodlivých látek. Chlór a jiné chemikálie, jako zbytky pesticidů a herbicidů společně s umělými hormony, nelze úplně odstranit konvenčním čištěním odpadních vod. To je důvod, proč voda pochází z podzemí, z původní zásobárny. Tato čistá, přírodní pramenitá voda je bohatá na minerály jako draslík, magnézium, kalcium a zinek. Tato voda je optimálním základem produktů Annemarie Borlind.

Kosmetika neobsahuje škodlivé látky, jako jsou silikonové a minerální oleje, ropné deriváty, parafíny, hliník, PEG, syntetické vůně a barvy.

Prostě čistá příroda.

5.2.2021

Změna mé kosmetické značky

Drahé zákaznice,

velmi mě to mrzí, ale jsem nucena ukončit spolupráci s kosmetickou značkou Oxynergy. Firma mění celou koncepci produktů, jejich složení a celkový přístup k péči o pleť.

S jejich novou filozofií nesouhlasím a proto již se značkou Oxynergy nebudu nadále spolupracovat. Bohužel firma už nedodává veškerý sortimnet, se kterým jsem pracovala. Proto při našem dalším setkání Vás ošetřím novou kosmetickou značkou, kterou jsem pro Vás velmi pečlivě vybírala.

O nové kosmetické značce napíšu zase někdy příště, ale určitě se máme na co těšit.

Přeji krásný den Pavlína Kotlíková

HyperFocal: 0